Warto zajrzeć

Zwiększ tekst Normalny tekst Zmniejsz tekst

Archiwum ogłoszeń







Środa 14.08.2019 r.
Informacja

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 sierpnia  br. / piątek/

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

w tym sala obsługi i kancelaria pracuje w godz. 7.3015.30


Międzynarodowy Dzień Rodziny – 15 V 2019

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodziny.
Celem tego święta jest przypominanie wartości rodziny w życiu każdego człowieka, a także zwrócenie uwagi na temat aktualnych problemów z jakimi boryka się współczesna rodzina.




Środa 24.04.2019 r.


Zmiany w ustawach związanych z systemem wsparcia rodzinnego






Czwartek 19.04.2019 r.

Miejski Ośœrodek Pomocy Społecznej
/ w tym: sala obsługi i kancelaria/
w dniu 19 kwietnia br.
/ WIELKI PIĄTEK /
czynne do 15.30






Wtorek 19.02.2019 r.


Zapytanie ofertowe nr 4/2019

na sukcesywne wykonywanie druków formularzy i druków urzędowych - na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białej Podlaskiej




Czwartek 14.02.2019 r.


Zapytanie ofertowe nr 3/2019

na zakup wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących oraz na usługę serwisu urządzeń drukujących i kopiujących oraz niszczarek na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białej Podlaskiej



Czwartek 20.12.2018 r.


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2018 r. uruchomił program „Zajęcia klubowe w WTZ”, którego celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ) zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji.


Poniedziałek 03.12.2018 r.


     Zapytanie ofertowe 15/2018

na realizację usługi w zakresie przygotowania i wydawania jednego gorącego posiłku świadczeniobiorcom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej


Piątek 16.11.2018 r.


     Ogłoszenie o naborze na stanowisko Asystenta rodziny


Poniedziałek 24.09.2018 r.


     6 i 7 września b.r. gościliśmy w naszym mieście przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Gdyni. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy współudziale Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej zorganizował dwudniową wizytę studyjną, podczas której uczestnicy mieli okazję poznać dobre praktyki z zakresu intensywnej pracy socjalnej z rodziną oraz opieki nad rodziną i dzieckiem, które wypracowali nasi Przyjaciele z Pomorza.

     Gdynia była jednym z pierwszych miast w Polsce, które nie tylko zamknęły duży dom dziecka, ale także zbudowały kompleksowy system rodzinnej pieczy zastępczej, wielokrotnie nagradzany w Polsce. Gdyńscy prelegenci zaprezentowali innowacyjne rozwiązania, które przy dużym zaangażowaniu tamtejszych włodarzy, sukcesywnie wdrażane są do systemu wsparcia społecznego.

     My, jako gospodarze zrewanżowaliśmy się prezentując nasze najlepsze pomysły oraz osiągnięcia, z których jesteśmy dumni.

     Wierzymy, że dwudniowa konferencja przyczyni się do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań na gruncie naszego miasta oraz powiatu, a także, że wpłynie pozytywnie na współpracę instytucji działających na rzecz dziecka i rodziny.


Piątek 14.09.2018 r.


Ogłoszenie o zamówieniu nr 11/2018 na zakup węgla wraz z dostawą i rozładunkiem do klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej, na terenie miasta Biała Podlaska


Środa 05.09.2018 r.


Wizyta studyjna 7-8 września 2018 r.

Wtorek 14.08.2018 r.


Wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego na rok szkolny 2018/2019 można składać od 27.08.2018 r.:

    - w wersji elektronicznej za pośrednictwem e-PUAP /mopsbp/skrytka_ESP

   - w wersji papierowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej ul. Piłsudskiego 24, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 17.00 p. nr 6.


Wtorek 02.08.2018 r.


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Biała Podlaska uprzejmie informuje iż działając w oparciu o treść art. 8 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych z dniem 30.07.2018 r. wyznaczył
INSPEKTORA OCHRONY DANYCH


Środa 25.07.2018 r.


Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze - podinspektora w MOPS w Białej Podlaskiej



Wtorek 24.07.2018 r.


Wnioski o zasiłek rodzinny wraz z dodatkami, świadczenie wychowawcze (500+) i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres świadczeniowy 2018/2019 w wersji elektronicznej można składać od 01.07.2018 r. za pośrednictwem:

- e-PUAP /mopsbp/skrytka_ESP

- obywatel.gov.pl

- bankowość elektroniczna

- Emp@tia - Portal Informacyjno-Usługowy

- ZUS PUE - Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych


Wnioski w wersji papierowej na okres świadczeniowy 2018/2019 można składać osobiście od 01.08.2018 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej ul. Piłsudskiego 24, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 17.00

Środa 20.06.2018 r.


"Dobry start"
300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku
wszystkim uczniom


Wtorek 12.06.2018 r.
Ogłoszenie o naborze na stanowisko Pracownik socjalny



Wtorek 12.06.2018 r.



31 maja 2018 roku w Uroczystość Bożego Ciała w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odbył się po raz czwarty, koncert uwielbienia Boga pod hasłem: “Biała dla Jezusa 2018″. Uwielbienie poprowadził zespół Deus Meus.

Biała dla Jezusa” to Inicjatywa skierowana do wszystkich osób, niezależnie od wieku. Zarówno do tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i do tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.
Wspólne uwielbianie Jezusa o charakterze muzyczno-modlitewny trwało około trzech godzin a pod koniec spotkania nastąpiło uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

W tym roku na spotkaniu prowadzono kampanię na rzecz rodzin zastępczych.


Poniedziałek 28.05.2018 r.


30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Głównym celem obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego jest wzmocnienie roli istniejących w naszym mieście rodzin zastępczych, a także promocja rodzinnych form opieki zastępczej.

Z tej okazji Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej 26 maja 2018 r.zaprosił Rodziny Zastępcze do wspólnych zmagań w Rodzinnej Olimpiadzie Tatarskiej w Studziance. Wszyscy mieli okazję odbyć fascynującą podróż w czasie i uczestniczyć w żywej lekcji historii. Śladami Tatarów poznaliśmy dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Rodzinna Olimpiada Tatarska dostarczyła wszystkim wielu ekscytujących przeżyć, które na zawsze pozostaną w pamięci. Zabawy i radości było co niemiara, na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy turnieju tatarskiego nagrody i puchary. Dzięki tatarskim potrawom, które zagościły na stołach, nie zabrakło nam energii i siły do zabawy.

Wydarzenie było możliwe do zrealizowania przede wszystkim dzięki zaangażowaniu rodziny zastępczej zawodowej Państwa Sylwii i Marcina Zalewskich, którzy zajęli drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Fundację EY na najciekawszy pomysł obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Nie należy też zapominać o ludziach o wielkich sercach, którzy wsparli tę inicjatywę.

W imprezie uczestniczyło ok. 120 osób. Wśród zaproszonych gości były rodziny zastępcze ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, z-ca Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk z rodziną, a także przedstawiciele instytucji współpracujących w obszarach rodzinnej pieczy zastępczej.
 


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem w Białej Podlaskiej zwraca się z prośbą o udział uczniów szkoły w konkursie na film krótkometrażowy skierowany do młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Biała Podlaska pt.: "RAZ...DWA...TRZY...SZUKAM! Mamy i taty na zastępstwo"

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY, NAGRODY ROZDANE!
Poniżej przedstawiamy zwycięskie produkcje.


          Miejsce I – Uczniowie ZSO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej:
          1. Urszula Bystrzyńska kl. I b
          2. Blanka Adamiuk kl. I b
          3. Oliwia Borkowska kl. I b
          4. Bartłomiej Czemierowski kl. I b
          5. Aleksandra Gryciuk kl. I b
          6. Szymon Szaniawski kl. V a

          Opiekun: Justyna Jakubczyk



          Miejsce II – Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej:
          1. Gabriela Wołujczyk kl. IV c
          2. Piotr Grzybowski kl. VI c
          Opiekun: Monika Hołub



          Miejsce III – Uczniowie Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej, ul. Zygmunta Augusta 2:
          1. Julia Ołowniuk kl. 3 d gim.
          2. Karolina Gnatowicz kl. 3 d gim.
          3. Aleksandra Semeniuk kl. 3 d gim.
          4. Mateusz Łaskarzewski kl. 3 d gim.
          5. Agnieszka Szewczyk kl. 3 d gim.
          6. Dominika Pawluczuk kl. 3 d gim.
          7. Oskar Kulikowski kl. 3 d gim.
          8. Martyna Kalich kl. 3 d gim.
          9. Weronika Charkiewicz kl. 3 a gim.
          10. Alicja Grodzicka kl. 3 a gim.
          11. Lorans Mala kl. 3 a gim.

          Opiekun: Anna Polak










Poniedziałek 27.02.2018 r.


,,Aktywny samorząd” w 2018 roku


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach pilotażowego programu ,,Aktywny samorząd”.

Moduł I – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczna i zawodową
wnioski przyjmowane są od dnia 1 marca 2018 r. w trybie ciągłym, jednak nie później niż do dnia 30 sierpnia 2018 r.

Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym
wnioski przyjmowane są w dwóch cyklach:

cykl I - w okresie od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 30 marca 2018 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2017/2018),
cykl II - do dnia 10 października 2018 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2018/2019).

Druki wniosków oraz załączników dostępne są w zakładce: Osoby niepełnosprawne

Szczegółowe informacje: Tutaj

Poniedziałek 19.02.2018 r.

Zapytanie ofertowe nr 4/2018
na zakup wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących oraz na usługę serwisu urządzeń drukujących, kopiujących, niszczarek


Poniedziałek 19.02.2018 r.

Zapytanie ofertowe nr 3/2018
na sukcesywne wykonywanie formularzy i druków urzędowych
(usługi drukarskie)


Poniedziałek 19.02.2018 r.

Zapytanie ofertowe nr 2/2018
na zakup wraz z dostawą materiałów biurowych i papierniczych


Środa 28.03.2018 r.

W dniu 30 marca 2018 / Wielki Piątek /
Kancelaria MOPS i Sala Obsługi
czynne w godz. 7.30 15 30


Piątek 09.03.2018 r.

Stypendia dla rodzin dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Piątek 16.02.2018 r.
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem





ROK 2017


Czwartek 28.12.2017 r.
INFORMACJA
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w tym kancelaria i sala obsługi w dniu 29.12 br. /piątek/
Czynny w godz. 7 30 – 15 30

Środa 20.12.2017 r.
Przetarg nieograniczony na świadczenie w 2018 roku - specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi - mieszkańców Gminy Miejskiej Biała Podlaska, klientów MOPS Biała Podlaska

Wtorek 12.12.2017 r.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej informuje, że od 01.01.2018 r. wypłaty gotówkowe dokonywane będą w siedzibie Banku PKO Bank Polski S. A. w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 27 (Centrum Handlowe Rywal) we wcześniej ustalonych terminach w Kasie PKO BP

Poniedziałek 11.12.2017 r.
Uprzejmie informujemy, iż Gmina Miejska Biała Podlaska wybrała ofertę Powszechnej Kasy Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna do obsługi MOPS w Białej Podlaskiej i z dniem 1 stycznia 2018 r. nastąpiła zmiana banku i numerów rachunków


Wtorek 05.12.2017 r.
Zapytanie ofertowe nr 22/2017
na „realizację usługi w zakresie przygotowania i wydawania jednego gorącego posiłku świadczeniobiorcom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej”.

Poniedziałek 20.11.2017 r.
NABÓR DO ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY
ul. Brzeska 36A

Wtorek 14.11.2017 r.
Informacja dla organizacji pozarządowych działających na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców miasta Biała Podlaska
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie przypomina, że dnia 30 listopada br. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych przewidzianych do realizacji w roku następnym.


Środa 25.10.2017 r.
Informacja dotycząca legitymacji osób niepełnosprawnych

Czwartek 12.10.2017 r.
Szanowni Państwo

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ
zaprasza do udziału w programie korekcyjno - edukacyjnym dla mężczyzn stosujących przemoc w rodzinie



Wtorek 03.10.2017 r.
INFORMACJA
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkania edukacyjne dla mężczyzn dotyczące przemocy w rodzinie

Czwartek 14.09.2017 r.
INFORMACJA
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej zaprasza na zajęcia edukacyjne dla kobiet dotkniętych przemocą w rodzinie – aspekt psychologiczny i prawny

Poniedziałek 11.09.2017 r.
Zapytanie ofertowe nr 16/2017 z dnia 11.09.2017 r.
na zakup węgla wraz z dostawą i rozładunkiem do klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej, na terenie miasta Biała Podlaska
Wyniki zapytania

Czwartek 24.08.2017 r.

Informacja

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 41

ZMIENIA SWOJĄ SIEDZIBĘ

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 30.08 – 31.08 br. wystąpią utrudnienia w obsłudze klientów Powiatowego Zespołu w związku z przeniesieniem

Od dnia 1 września 2017 r. nowa siedziba Zespołu mieścić się będzie w budynku przy ul. Stacyjnej 6

Poniedziałek 14.08.2017 r.

ZASIŁKI I STYPENDIA SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2017/2018


Środa 09.08.2017 r.

Zapytanie ofertowe 15/2017 na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym na potrzeby MOPS


Wyniki zapytania

Piątek 21.07.2017 r.
UWAGA!
WNIOSKI NA NOWY OKRES ŚWIADCZENIOWY I ZASIŁKOWY 2017/2018


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej informuje, wnioski o ustalenie prawa do:

  ►świadczenia wychowawczego
  ►zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego
  ►specjalnego zasiłku opiekuńczego
  ►świadczenia z funduszu alimentacyjnego

na nowy okres świadczeniowy i zasiłkowy 2017/2018 można składać od 01 sierpnia 2017r. osobiście: w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej ul. Piłsudskiego 24, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 17.00 online: elektronicznie za pośrednictwem:
a) ePUAP /mopsbp/skrytka ESP
b) bankowość elektroniczna
c) emp@tia – ministerialny Portal Informacyjno – Usługowy
d) PUE ZUS- Platforma Usług Elektronicznych ZUS


Czwartek 29.06.2017 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej informuje, że od 3 lipca 2017 r. rozpoczyna pracę Punkt Konsultacyjny ds. Przemocy w Rodzinie w związku realizowanym projektem "Zagubiłeś się w labiryncie przemocy? My podamy Ci rękę" w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie"


Środa 06.06.2017 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż w okresie 1.06.2017 - 31.12.2017 jest realizatorem projektu MRPIPS w ramach Programu Osłonowego Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie pod tytułem:
"Zagubiłeś się w labiryncie przemocy? My podamy Ci rękę"

Więcej informacji w zakładce: "Przemoc w rodzinie"


Środa 06.06.2017 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił nowe programy i zadania


Środa 31.05.2017 r.

LIST RZECZNIKA PRAW DZIECKA

do Rodziców, Opiekunów i Wychowawców z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka




Piątek 19.05.2017 r.
Ogłoszenie o naborze na stanowisko - asystent rodziny w Dziale Pomocy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej
Wyniki naboru - wymogi formalne

Poniedziałek 15.05.2017 r.

15 maja 2017 r. z okazji obchodów
Międzynarodowego Dnia Rodziny
skrócono czas pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
MOPS czynny do godz. 14.00
sala obsługi i kancelaria czynna do godz. 15.30


Czwartek 11.05.2017 r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze - pracownika ds. rozliczeń - inspektora w Dziale Finansowo - Księgowym MOPS w Białej Podlaskiej


Wyniki naboru - wymogi formalne

Wyniki naboru

Czwartek 27.04.2017 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż dnia 2 maja 2017 r. pracuje w godzinach od 7.30 do 15.30.

Piątek 17.03.2017 r.

Stypendia dla rodzin dzieci w ciężkim stanie klinicznym
Plakat

Środa 15.03.2017 r.

Konferencja "Bialskie dzieci bezpieczne" - 5 kwietnia 2017 r.





Wtorek 28.02.2017 r.
,,Aktywny samorząd"w 2017 roku

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach pilotażowego programu ,,Aktywny samorząd”.

Moduł I – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczna i zawodową
wnioski przyjmowane są od dnia 1 marca 2017 r. w trybie ciągłym, jednak nie później niż do dnia 30 sierpnia 2017 r.

Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym
wnioski przyjmowane są w dwóch cyklach:
cykl I - w okresie od dnia 1 marca 2017 r. do dnia 30 marca 2017 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2016/2017),
cykl II - do dnia 10 października 2017 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2017/2018).

Druki wniosków oraz załączników dostępne są w zakładce: Osoby niepełnosprawne.

Piątek 24.02.2017 r.
Zapytanie ofertowe nr 5/2017 z dnia 24.02.2017 r.
na zakup wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących oraz na usługę serwisu urządzeń drukujących i kopiujących oraz niszczarek na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Białej Podlaskiej

Wyniki zapytania

Środa 22.02.2017 r.
Rachunek rodzinny niepodlegający egzekucji komorniczej




utworzono:2011-05-05 13:00:13przez:
ostatnia edycja:2019-08-19 15:22:55przez:Mariusz Podgórski

powrót  drukuj stronę
Biuletyn Informacji Publicznej Miejskiego Oœrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej
Projekt pn. Centrum Wsparcia Rodziny i Usług Społecznych dla mieszkańców Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska
Informacje dla osób z niepełnosprawnoœciš
Od 1 Lipca 2019 roku Program Rodzina 500 + rusza na nowych zasadach
& pytań i odpowiedzi o programie 500 +
Dobry Start 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom
Zostaw 1 procent podatku w Białej Podlaskiej

Rodziny zastępcze poszukiwane

Plakat przemoc

Nieodpłatna pomoc prawna
Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i œwiadków
Godziny pracy MOPS

Harmonogram wypłat œwiadczeń w kasie PKO BP

Program Rodzina 500 plus

Aktywny Samorząd

duża rodzina

Strefa seniora

Niebieska linia

Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Konsultacje

Aktywny Samorząd

Centrum Wolontariatu

Film chleb który zmienia życie

Odwiedzin: 464864
Kapitał ludzki
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Europejski Fundusz Społeczny
projekt i wykonanie Orange Computers